PODMÍNKY A CENÍK LEKCÍ JÓGY 

SKUPINOVÉ LEKCE 

Předplatné je splatné nejpozději do druhé lekce vypsaného kursu. Poté můžete neobsazená místa v kursu navštěvovat za jednotlivé vstupné, po rezervaci.

Pokud se hlásíte na jednotlivé lekce můžete platit jednotlivě i v hotovosti (viz ceník), ujistěte se však předem, že se nejedná o lekci organizovanou jiným studiem. Pro takové případy může platit jiná cena, zjistěte si podmínky vždy předem u provozovatele takových lekcí, tak předcházíte nedorozuměním. Otevřené lekce, které probíhají mimo systém předplatného Jógou k sobě mají své vlastní podmínky a ceny dle míst a studií, která je organizují.

LEKCE 90 MINUT jednotlivý vstup170,-
LEKCE 90 MINUT při předplatném kursu150,-
LEKCE jednotlivě - ženy na MD, senioři, studenti do 25 let - sleva 15%145,-

Platbu, kterou posíláte na BÚ (č. účtu 1184640006/2250) označte prosím variabilním symbolem (v.s. je čas lekce, př. 18:15 čtvrtek – stačí uvést 1815), vpište své příjmení do poznámky (pro šťastné spárování platby). Rezervace do kursu je platná, pokud byla platba připsána včas. Účetní doklad je vystaven a zasílán automaticky již dříve hlášeným členům klubu. Pokud jste nově příchozí a chcete platný doklad pro svoji zdravotní pojišťovnu, uvádějte kromě kontaktu též své datum narození a adresu. GDPR formulář pro bezpečné zacházení s Vašimi osobními údaji obdržíte pro potvrzení obratem.

STORNO PODMÍNKY 

V případě dlouhodobé nemoci nebo z vážných osobních důvodů (nutné je potvrzení od lékaře) je možné vrátit max. 50% ceny z lekcí nenavštíveného kursu. V případě krátkodobé nepřítomnosti je možné po osobní domluvě jedenkrát čerpat nevyužitou lekci v jiném kursu nebo v budoucím období. Rezervovanou lekci můžete stornovat nejpozději 6 hodin předem, pokud se nedohodneme osobně na jiných podmínkách. Pokud svoji rezervovanou lekci nezrušíte včas, je splatná i v případě, že ji nenavštívíte. Respektujte prosím toto pravidlo při svých rezervacích, stejně jako doporučení Astéja (nebereme druhým místo ani jejich čas.)


INDIVIDUÁLNÍ  LEKCE 

Podmínky platby jednotlivých soukromých lekcích jsou dané vzájemnou dohodou při organizaci takové lekce. Cena je většinou splatná hotově na místě a ceník je obecně nastaven takto:

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE 90 MINUT1050,-
INDIVIDUÁLNÍ LEKCE 60 MINUT700,-
INDIVIDUÁLNÍ LEKCE pro dlouhodobě nemocné a pro předplatitele600,-
RUČNĚ PSANÝ PŘEHLED jógových cviků a doporučení 350,-

STORNO PODMÍNKY 

Rezervovanou soukromou konzultaci můžete stornovat nejpozději 12 hodin předem, pokud se nedohodneme osobně na jiných podmínkách. Poté je lekce splatná i v případě, že ji nenavštívíte! Vaše případné cvičební nebo konzultační místo může jedině tak být užitečné někomu dalšímu, stejně jako můj předem organizovaný pracovní čas. Děkuji za pochopení a respekt tohoto pravidla.

Jóga má být dostupná pro každého. Pokud máte momentálně neřešitelné finanční potíže a přesto víte, že právě jóga Vám může pomoci, pak doporučuji obrátit se na mě osobně a otázku financí spolu probereme. Vždy je možná kompenzace v budoucnu anebo směna za jinou užitečnou službu, kterou možná můžete vy nabídnout mě. Tak zůstane zákon rovnováhy zachován. YOGA je rovnováha!

KONTAKT

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište mi. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

tel. 604 966 459

 e-mail: ema@emayoga.cz

č. bankovního účtu: 1184640006/2250

IČO: 02288770