PODMÍNKY A CENÍK LEKCÍ JÓGY

SKUPINOVÉ LEKCE

Předplatné je splatné nejpozději do druhé lekce vypsaného kursu. Poté můžete neobsazená místa v kursu navštěvovat za jednotlivé vstupné, po rezervaci.
Pokud se hlásíte na jednotlivé lekce můžete platit jednotlivě i v hotovosti (viz ceník), ujistěte se však předem, že se nejedná o lekci organizovanou jiným studiem. Pro takové případy může platit jiná cena, zjistěte si podmínky vždy předem u provozovatele takových lekcí, tak předcházíte nedorozuměním. Otevřené lekce, které probíhají mimo systém předplatného mají své vlastní podmínky a ceny dle míst a studií, která je organizují.

Platbu, kterou posíláte na BÚ (č. účtu 1184640006/2250) označte prosím variabilním symbolem (v.s. je čas lekce, př. 18:15 čtvrtek – stačí uvést 1815), vpište své příjmení do poznámky (pro šťastné spárování platby). Rezervace do kursu je platná, pokud byla platba připsána včas. Účetní doklad je vystaven a zasílán automaticky již dříve hlášeným členům klubu. Pokud jste nově příchozí a chcete platný doklad pro svoji zdravotní pojišťovnu, uvádějte kromě kontaktu též své datum narození a adresu. GDPR formulář pro bezpečné zacházení s Vašimi osobními údaji obdržíte pro potvrzení obratem.

INDIVUDUÁLNÍ LEKCE

Podmínky platby jednotlivých soukromých lekcích jsou dané vzájemnou dohodou při organizaci takové lekce. Cena je většinou splatná hotově na místě a ceník je obecně nastaven takto:

STORNO PODMÍNKY

Rezervovanou soukromou konzultaci můžete stornovat nejpozději 12 hodin předem, pokud se nedohodneme osobně na jiných podmínkách. Poté je lekce splatná i v případě, že ji nenavštívíte! Vaše případné cvičební nebo konzultační místo může jedině tak být užitečné někomu dalšímu, stejně jako můj předem organizovaný pracovní čas. Děkuji za pochopení a respekt tohoto pravidla.

Jóga má být dostupná pro každého. Pokud máte momentálně neřešitelné finanční potíže a přesto víte, že právě jóga Vám může pomoci, pak doporučuji obrátit se na mě osobně a otázku financí spolu probereme. Vždy je možná kompenzace v budoucnu anebo směna za jinou užitečnou službu, kterou možná můžete vy nabídnout mě. Tak zůstane zákon rovnováhy zachován. YOGA je rovnováha!