"Naučte se vcházet do styku s tichem ve svém nitru a vězte, že všechno v tomto životě má nějaký smysl."

- Elisabeth Kübler - Rossová

AKTUÁLNÍ LEKCE 

Rezervovat >>
Rezervovat >>
Rezervovat >>
Rezervovat >>

Víkendový seminář jógy na Žabovřeském mlýně 12.-14.10 2018

Nejen o kraniosakrální józe bude tento víkend, na který Vás srdečně zvu. Své zájemce už tato akce má a vzhledem k tomu, že kapacita prostoru je velmi omezená (- o to komornější bude atmosféra tohoto skvělého víkendu s báječnou živou stravou v krásném zázemí na Žabovřeském mlýně), neváhejte s přihlášením! Budeme se dva celé večery a celé dva dny věnovat hlavně sami sobě. Čas i prostor, který je na to vytvořen, využijeme k nalezení vnitřního smíru, k obnovení celistvosti a harmonie těla duše i ducha. Budeme se hodně věnovat mentálnímu odpočinku a také dýchání. Těším se srdečně na každého, koho to láká? Volejte!

Ubytování v prostředí překrásně zrekonstruovaného mlýna, cena za ubytování (2 noci) a pronájem sálu na cvičení (3 dny): 900 Kč. Strava vegetariánská, vařená na míru našim jogínským potřebám 500 Kč víkend (strava pátek večer - neděle poledne). Jógová cvičení, mindfullness i relaxace (jógový program 4x, lekce povede Ema Rybářová): 800 Kč. Pomůcky na jógu a doprava vlastní.  Muzikoterapie (Miroslava Marie Štandová, muzikoterapeutka) za příplatek 100 kč na místě. Počet míst je omezen.   

SKUPINOVÉ LEKCE

VÝHODY SKUPINOVÝCH LEKCÍ: 

 • Možnost vstupu do lekcí jednotlivě po rezervaci on-line nebo sms
 • Lekce kursů jsou vedeny vždy v konceptu vybraného tématu
 • Cílem skupinové lekce je jednota a harmonie jógujících
 • Garance malých skupin jógujících (max 8-10 lidí)
 • Korekce pozic v případě zájmu
 • Možnost základní konzultace (do 5 minut času)
 • Individuální přístup v případě předplatného kursu
 • Výhoda předplatného – nižší cena při kontinuitě výuky
 • V případě nemoci možnost náhrady (1x v placeném období)
 • V případě dlouhodobé nemoci náhrada zmeškaných lekcí
 • Stabilní vedení s garancí profesionálního přístupu
 • V roli jógového učitele jsem jen průvodcem na Vaší vlastní cestě

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

VÝHODY INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ:

 • Osobní přístup, individuální péče a pozornost
 • Objektivní zhodnocení Vašeho požadavku
 • Vhodné jako podpora domácí praxe
 • Vhodné také jako doplněk k pravidelné skupinové lekci
 • Více péče ke skupinovému cvičení
 • Korekce a pomoc v ásánách při osobních potížích s provedením
 • Při chronických zdravotních potížích odborná konzultace
 • Jógové sestavy na míru požadavkům
 • Soukromí pro pokládání otázek
 • Ruční soupis cviků pro domácí praxi za úplatu
 • Poradenství v oblasti jógy, mindfullness, zdravého životního stylu, stravování, energetiky, biodynamiky

JAK VYPADAJÍ SKUPINOVÉ LEKCE 

Bude ideální, když si na první lekci připravíte krátké povídání o sobě. Je dobré, abyste mi případné fyzické, ale i psychické potíže hlásili předem. Jóga má přes veškeré přínosy v některých dechových cvičeních i ásánách zcela oprávněně své kontraindikace. Budu ráda, když mi sdělíte i své předchozí zkušenosti s jógou, lépe pak víme, kde můžeme spolu navázat.

Cvičební sál je připraven, ctíme klid a čistotu. Většinou jsou k dispozici i jógové pomůcky (profi jógové podložky, cihličky, bločky, pásky, deky, klidové body). Ideální je přinést si svoji vlastní jógovou podložku, na které se vždy budete cítit o něco příjemněji. Pro dynamický styl ideálně zvolte podložku neklouzavou z dobrého (eventuelně eko) materiálu anebo si doneste vlastní ručník, který si položíte na podložku zapůjčenou (buď profi jógový nebo stačí i obyčejný ručník).  Oblečte si čisté pohodlné (lépe bavlněné) oblečení - buď přilehavé legíny anebo na kraniosakrální jógu volné kalhoty (pro větší prožitek z prány) a také přilehavé tričko, které se Vám nevyhrne při předklonu. Můžete pro pohodlí přibalit svoji vlastní lehkou deku, hodí se na relaxaci, pro úplné pohodlí. Sálové sportovní boty nechte doma! Jógu cvičíme na boso, i bez ponožek, pro lepší stabilitu a kontakt se zemí. Pokud potřebujete mít svá chodidla chráněná, navrhuji buď jógové ponožky (prstové nebo otevřený prostor pro prsty a patu) případně lehké bosonohé boty. Nabídka jógového zboží je dnes velmi široká, můžete vyzkoušet některý z domácích, ale i zahraničních internetových obchodů např.: Yoga Guru, Yoga Net, Yoga Shop, Joga dnes ad. Někdy lze vhodné oblečení na jógu zakoupit i pod značkou Tchibo, Lídl, Decathlon ad.– je to levnější a též velmi praktická varianta. Víte o jiném vhodném obchodě, který zde nezmiňuji „napište mi…“

KDE LEKCE PROBÍHAJÍ? 

Písek - ZŠ Husova, cvičebna v přízemí vpravo od vchodu z parku anebo v Centru péče pro matku a dítě, Erbenova 2676. Harmony Wellness Club (Gregorova ul.) organizuje mé lekce samostatně.

Soukromé lekce vedu i v Praze – PhysioREKO ve Vršovicích – Pod Soutratím 5, Praha 10.

Na místě, které můžete nabídnout vy (kancelář, osobní prostor, studio) – cestu pak podniknu já za Vámi

Rezervovat >>

JAK VYPADAJÍ INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Předložíte svoji otázku, zadání pro soukromou lekci. Pak společně zhodnotíme situaci, pokud si to přejete. Já navrhnu pro Vás dostupné řešení s jógou nebo jógovou terapií. Využívám svých znalostí a jógových technik, které jsou certifikované. Vy si řešení vyzkoušíte. U toho, co Vám bude vyhovovat, dotáhneme praktickou stránku a doladíme detaily. V případě potřeby a zájmu Vám mohu připravit ruční soupis cviků pro domácí praxi za úplatu. Tak získáte všechny potřebné informace. Ideálně za 2-4 týdny provedeme korekci Vaší sestavy, vy reflektujete své úvahy, pocity a zážitky a spolu konzultujeme účinky. Stejně jako vy, vyvíjí se i Vaše sestava, proto je vždy možné pozměnit a posunout osobní praxi.

KDE LEKCE PROBÍHAJÍ? 

V Písku - Centrum péče pro matku a dítě, Erbenova 2676

V Praze – PhysioREKO ve Vršovicích – Pod Soutratím 5, Praha 10

Na místě, které můžete nabídnout vy (kancelář, osobní prostor) – cena nájmu je pak kompenzována v ceně za cestu, kterou podniknu já za Vámi

KONTAKT

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište mi. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

tel. 604 966 459

 e-mail: ema@emayoga.cz

č. bankovního účtu: 1184640006/2250

IČO: 02288770